Kim jest Joanna Bagrij? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Każdy, kto mnie zna, z pewnością postrzega mnie nieco inaczej. Czy zawsze jestem w stu procentach sobą? Tak. Tylko w różnych sytuacjach inaczej wyrażam swoją osobowość.

Joanna Bagrij

Czy jestem artystką? Myślę, że tak. Ciągle coś dzieje się w mojej głowie. Nowy pomysł zastępuje stary. Nie wszystkie realizuję, ale uwielbiam nimi żyć. Rozmyślać, planować, aby ostatecznie je urzeczywistniać. W ten sposób powstała ta książka. Marzenia powinny wychodzić z naszego umysłu i przeradzać się w coś rzeczywistego. Dzięki temu czujemy się spełnieni i mamy miejsce na kolejne pragnienia.

 

Poetyckie mydlenie oczu – a tak na serio? Jestem osobą, która może nie od zawsze, ale od bardzo dawna chciała przelewać swoje pomysły na papier i dzielić się nimi z innymi. I tak oto dzięki wytrwałości, planowaniu, dążeniu do celu powstała moja pierwsza powieść. Sukces? Definitywnie tak! Ale zawsze można osiągnąć jeszcze więcej.

 

Ukończyłam Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Kiedy ludzie przeglądają moje portfolio bogate w artykuły o różnorodnej tematyce, pytają mnie, dlaczego wybrałam taki kierunek studiów. Odpowiedź jest prosta: umiem pisać, wiec chciałam dowiedzieć się czegoś innego, rozwinąć się, a potem to wszystko wykorzystać do realizacji marzeń, by żyć w sposób, który mi odpowiada. Czy to osiągnęłam? Zbliżam się do tego celu każdego dnia.

 

Obecnie jestem związana z branżą SEO. Wiele osób nie wie, co to jest – zachęcam więc do skorzystania z porad Wujka Google, który jest mocno z pozycjonowaniem związany ;).

 

Moje hobby? Wycieczki rowerowe, jeże pigmejskie, dobra książka, handmade, obserwowanie ludzi.

Jakie mam plany na przyszłość? Tworzyć, odkrywać i pozostać sobą. Myśleć niezależnie i nie ulegać wpływom, które nie pozwalają na zachowanie indywidualności.

 

Słowo na koniec: Born to create.

Born to create

Zapraszam do zapoznania się z moim profilem na GoldenLine (odnośniki do artykułów, portfolio – może coś będzie na tyle interesujące, aby w to kliknąć): http://www.goldenline.pl/joanna-bagrij/

 

Nie zgadzam się na kopiowanie treści z mojej strony. Za kradzież wartości intelektualnej Google nakłada kary ręczne na domenę.